Jadwiga Lorek, Koziarnia, Przemek Błaszczyk, Manana Bistro

Relacja z wieczoru Smaki dzieciństwa


zobacz całość →

_DSC3394

Relacja z filmowego wieczoru z Luizą Trisno


zobacz całość →

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Relacja z wieczoru Bella Martha z Przemkiem Błaszczykiem


 

zobacz całość →

Admiral DMC na wernisażu Oli Batury w Księgowości Polskiej.

Admiral DMC


After Party na trzeciej edycji Kina w Kuchni poprowadzi DJ Admiral DMC, producent, kolekcjoner płyt i dźwięków, który karierę muzyczną rozpoczął w 1994 wraz z pierwszymi imprezami w krakowskim klubie Underground. Od wielu lat współpracuje ze znanymi polskimi DJ-ami, m.in. Krime, Deszczu Strugi, PapaZura (Soul Service), Feel-X. Na swoim koncie ma niezliczone koncerty, imprezy (...)

zobacz całość →

Kino w Kuchni, Sztuka, 24.04.2014

„Tak było”, czyli minutowa relacja filmowa z wieczoru z Eden


Pomiędzy zdjęciami z imprezy Piotr złapalał parę momentów na żywo. Jakość aparatu fotograficznego i bardzo słabe oświetlenie wzmacniają atmosferę pustostanu starego dobrego Kina Sztuka, w którym całą noc grasowały chochliki, psując nam kolejne sprzęty. Było niesamowicie, a wśród gości zabrakło tylko Brunhildy...

zobacz całość →

Kino w Kuchni, Sztuka, 24.04.2014

Sezon pierwszy odcinek pierwszy. Eden


Pierwsza edycja projektu odbyła się w nieczynnej sali kultowego niegdyś kina Sztuka na ulicy Jana 6, która po remoncie zostanie salą Brasserie Sztuka. Zobacz fotorelację ze sprzątania sali. Wieczór rozpoczął się bardzo swobodnie ostrygami w galarecie i lampką wina od naszego partnera The Fine Food Group. Pierwsze rozmowy w kuluarach rozpoczęły się jeszcze przed (...)

zobacz całość →